OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Back
nl: Terug

en: Email
nl: E-mail

en: Already have an account?
nl: Heeft u al een account?

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: Create an account?
nl: Een account aanmaken?

en: Remove Account
nl: Account verwijderen
