OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Confirm
fa: تایید

en: Password
fa: رمز

en: Back
fa: بازگشت

en: Email
fa: پست الکترونیکی
