OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Password
ps: پټ توری

en: Email
ps: بریښنالیک
