OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Password
ro: Parolă

en: Back
ro: Înapoi

en: Email
ro: email
