OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: Back
ru: Назад
