OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Back
sk: Späť

en: Email
sk: E-mail
