OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo
