OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Confirm
sr: Потврди

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Email
sr: Е-мејл адреса
