OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Back
sv: Tillbaka

en: Email
sv: E-post
