OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
