OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Email
te: ఈమెయిలు
