OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Back
th: กลับ

en: Email
th: อีเมล
