OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Confirm
tr: Onayla

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Back
tr: Geri

en: Email
tr: E-posta
