OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت
