OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Back
vi: Trở lại

en: Email
vi: Thư điện tử
