OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Back
fr: Précédent

en: Email
fr: Courriel
