SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.13) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Query
cy: Ymholiad
