SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.13) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Or
fil: O

en: For example: %url
fil: Halimbawa: %url
