SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը
