SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Upload
jv: Unggah

en: Separator
jv: Watesan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Operation
jv: Operasi

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Or
jv: Utāwā

en: For example: %url
jv: Contone: %url
