SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Or
ka: ან
