SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
