SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
