SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Action
ru: Действие

en: Documentation
ru: Документация

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Upload
ru: Закачать

en: Separator
ru: Разделитель

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Operation
ru: Действие

en: Common Name
ru: Общее имя

en: Query
ru: Запрос

en: Company Name
ru: Название компании

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Or
ru: Или

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Form IDs
ru: ID форм

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации

en: For example: %url
ru: Пример: %url.

en: 30 days
ru: 30 дней

en: Contact Us
ru: Связаться с нами

en: Add from a URL
ru: Добавить из URL
