SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Action
ta: செயல்

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Operation
ta: செயல்

en: Manage fields
ta: புலங்கள் நிர்வகிக்கவும்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Or
ta: அல்லது

en: For example: %url
ta: உதாரணத்திற்கு: %url
