SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.15) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Mapping
br: Kartennadurezh
