SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.16) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Separator
ar: فاصل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Operation
ar: عملية

en: Query
ar: استفسار

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Mapping
ar: إقران

en: Or
ar: أو

en: For example: %url
ar: مثلاً: %url
