SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.16) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Query
bs: Upit

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima
