SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.16) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Action
nl: Actie

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Or
nl: Of

en: Form IDs
nl: Formulier-ID's

en: For example: %url
nl: Bijvoorbeeld: %url

en: Contact Us
nl: Contact

en: Create an account
nl: Account aanmaken

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Add from a URL
nl: Toevoegen vanaf URL

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen
