SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.16) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Action
pl: Akcja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Operation
pl: Czynność

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Or
pl: Lub

en: 7 days
pl: 7 dni

en: For example: %url
pl: Dla przykładu: %url

en: Create an account
pl: Utwórz konto

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
pl: cURL nie jest włączony. Proszę włączyć cURL

en: Invalid credentials
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji
