SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.17) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
