SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.17) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: select
tr: seç

en: Delete
tr: Sil

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Confirm
tr: Onayla

en: Action
tr: Eylem

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Upload
tr: Yükle

en: Email
tr: E-posta

en: Separator
tr: Ayraç

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Operator
tr: İşletmen

en: Operation
tr: İşlem

en: Query
tr: Sorgu

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Or
tr: Veya

en: For example: %url
tr: Örneğin: %url
