SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.17) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: select
ug: تاللاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Or
ug: ياكى
