SAML SSO - Service Provider (3.0.18) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: select
af: kies

en: Delete
af: Vee uit

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Action
af: Aksie

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Upload
af: Oplaai

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Operation
af: Operasie
