SAML SSO - Service Provider (3.0.18) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: select
mr: निवडा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
