SAML SSO - Service Provider (3.0.18) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: select
se: vállje

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
