SAML SSO - Service Provider (3.0.19) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་
