SAML SSO - Service Provider (3.0.19) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: select
sk: výber

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Action
sk: Akcia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Operator
sk: Operátor

en: Operation
sk: Operácia

en: Common Name
sk: Bežný názov

en: Query
sk: Dotaz

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Or
sk: Alebo

en: For example: %url
sk: Napríklad: %url

en: Profile Type
sk: Typ profilu
