SAML SSO - Service Provider (3.0.19) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: select
te: ఎంచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Action
te: చర్య

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Or
te: లేదా

en: For example: %url
te: ఉదాహరణకి: %url
