SAML SSO - Service Provider (3.0.19) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: select
th: เลือก

en: Delete
th: ลบ

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Query
th: สอบถาม

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: Clear Data
th: ล้างข้อมูล
