SAML SSO - Service Provider (3.0.22) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: select
be: абраць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Configuration
be: Налады

en: Operation
be: Аперацыя

en: Or
be: Або

en: For example: %url
be: Напрыклад: %url
