SAML SSO - Service Provider (3.0.22) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Operation
bg: Действие

en: For example: %url
bg: Примерно: %url
