SAML SSO - Service Provider (3.0.22) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Or
bo: ཡང་ན

en: For example: %url
bo: དཔེར་ན། %url་ལྟ་བུ།
