SAML SSO - Service Provider (3.0.22) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Mapping
br: Kartennadurezh
