SAML SSO - Service Provider (3.0.22) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: select
fi: valitse

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Separator
fi: Erotin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Operator
fi: Operaattori

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Query
fi: Kysely

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Or
fi: TAI

en: For example: %url
fi: Esimerkiksi: %url
