SAML SSO - Service Provider (3.0.22) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Operator
lv: Operators

en: Operation
lv: Operācija

en: Query
lv: Vaicājums

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Or
lv: Vai

en: For example: %url
lv: Piemēram: %url

en: Add from a URL
lv: Pievienot no URL
