SAML SSO - Service Provider (3.1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Remove
bn: অপসারণ

en: administrator
bn: প্রশাসক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
