SAML SSO - Service Provider (3.1.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: select
da: vælg

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Confirm
da: Bekræft

en: Remove
da: Fjern

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Email
da: E-mail

en: Separator
da: Skilletegn

en: Client ID
da: Klient ID

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Operator
da: Operand

en: Operation
da: Handling

en: Query
da: Forespørgsel

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Mapping
da: Kobling

en: authenticated user
da: godkendt bruger

en: Or
da: Eller

en: 7 days
da: 7 dage

en: For example: %url
da: For eksempel: %url

en: 30 days
da: 30 dage

en: Learn more
da: Lær mere

en: Current Plan
da: Nuværende aftale
