SAML SSO - Service Provider (3.1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost
