SAML SSO - Service Provider (3.1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: select
kk: таңдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Operation
kk: Операция

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы

en: Or
kk: немесе

en: For example: %url
kk: Мысалы:%url
